میتوانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟


پرداخت در محل

این امکان به زودی در راگ و رنگ فراهم خواهد شد تا مشتریان ما با اطمینان خاطر بیش‌تر و درب منزل پرداخت خود را با کلیه کارت های بانکی از طریق دستگاه کارتخوان. انجام داده و کالا را همزمان تحویل بگیرند.

روش‌های پرداخت

1. پرداخت از طریق درگاه بانکی سایت

تمام مشتریان سایت راگ و رنگ می توانند در هنگام ثبت سفارش، هزینه محصول خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه بانک پرداخت کنند.  پرداخت موفق به منظور ثبت سفارش شما بوده و بدون هیچ پیگیری محصول مورد نظر وارد مرحله آماده سازی و ارسال به آدرس انتخابی شما می شود. در نظر داشته باشید که برای دریافت کالا شما باید کارت شناسایی خود را به مسئول مورد نظر نشان دهید. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع سرعت کالا می باشد.

2. پرداخت به صورت کارت به کارت

در این روش شما می توانید هزینه محصول مورد نظر خود را به صورت کارت به کارت پرداخت کنید. برای اینکه بتوانید از راه استفاده کنید فقط کافیه تا مرحله پرداخت اینترنتی سایت بروید و هزینه را به صورت اینترنتی پرداخت نکنید. بعد از انجام این کار با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که شماره کارت مقصد و فاکتور محصولاتتان را در اختیارتان بگذارند. اکنون شما می توانید هزینه محصول خود را پرداخت کنید.

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

تماس تلفنی

ارسال پیام